Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Нов стан на атрактивна локација

62,475.00€
Површина: 85.91 m² Соби: 3 Тоалет: 1

Се продава нов стан на одлична локација на ул.Пиринска бб.Зградата е во близина на маркет Супер Кит-Го поранешен Туш маркет и е на само 5 мин од Центарот на градот.

Станот е лоциран на први спрат со површина од 85.91m² од кои 79.11m² се простор за домување и 6.8m² тераса.
Поседува пространа дневна со трпезарија и кујна, две спални соби, една помала детска соба и една бања.

Објектот е изграден со висококвалитетни материјали и поседува:
-термоизолирана фасада со одлична звучна изолација;
-фасадна столарија од нискоемисионо трослојно стакло и пвц профил;
-ламинат А класа;
-столарија од висок квалитет;
-преграда меѓу соби од блокови;

Цената за станот е 62 475€ со вклучено ДДВ.

Удобности

  • балкон / тераса
  • приватно греење

Мапа

Други понуди

За продажба

47,900.00€
97 m² 3 Соби 1 Тоалет

За продажба

34,500.00€
380 m²