Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
 • No categories
Archives
 

Реновиран стан во Центар

47,000.00€
Површина: 70 m² Соби: 2 Тоалет: 1 Подрум: 1
Се продава стан на улица Христијан Карпош 42/2 со вкупна површина од 70 m².Станот е лоциран на први спрат во зградата има лифт и е со југоисточна ориентација и поглед кон Суитлак.
Станот е 70m² од кои 56m² се простор за домување, 10m² тераса и 4m² подрумски дел.

Станот е комплетно реновиран и поседува:

 • нов паркет
 • нова блиндор врата
 • поставени PVC германски прозори со 3 гуми на дихтон
 • целосно реставрирани ѕидови
 • комплетно заменета електрична инсталација
 • нова водоводна линија
 • реновиран тоалет
 • опремена кујна без апарати за бела техника

Во близина има парк, факултет, градинка, здравен дом и полициска станица.

Удобности

 • балкон / тераса
 • лифт
 • опремена кујна
 • поглед кон парк
 • подрум

Мапа

Други понуди

За издавање

250.00€
70 m² 3 Соби 1 Тоалет

За продажба

190,000.00€
342 m² 4 Соби 2 Тоалети