Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продава/издава нов стан во зграда “Порта Пролет”

Површина: 85 m² Соби: 3 Тоалети: 2

Се продава/издава стан на одлична локација во зграда “Порта Пролет”.Просторот е на 4ти спрат има лифт во зградата и е со површина од 85m².Станот поседува пространа дневна со трпезарија и кујна, 2 спални соби (со поглед кон парк и градот Штип), 2 тераси со отворен поглед, 2 купатила и 1 остава.Греењето и ладењето е е регулирано со централна клима во секоја просторија.

Услови за изнајмување:
– Стамбено-Деловниот простор се изнајмува на период од најмалку една година;
– закупнината се плаќа во тековниот месец најдоцна до 15ти;
– сметките за струја, интернет и вода се на товар на закупецот;
– штетите кои ке настанат одкако закупецот ке влезе во објектот се санираат на негов трошок во најбрз можен рок;

Цена за продажба е 85000 евра.

Просторот е идеален за повеќе дејности контактирајте не за повеќе информации.

Удобности

  • 24ч контролиран влез
  • балкон / тераса
  • домофон
  • климатизирано
  • лифт
  • поглед кон парк
  • приватно греење

Мапа

Други понуди

1,250.00€ / m²
54 m² 1 Соба 1 Тоалет

За продажба

Контактирај не за цена
202 m² 4 Соби 2 Тоалети