Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се издава нов стан во Скопје Кисела Вода на само 5 мин до Центар

300.00€
Површина: 77 m² Соби: 3 Соби: 3 Тоалети: 2

Се издава целосно уреден нов стан на одлична локација во Скопје населба Кисела Вода, УЛ.Христо Татарчев 43Б.Станот е на шести кат во зградата има лифт и е со површина од 77m².Поседува пространа дневна со трпезарија и кујна, една спална соба, една детска соба едно купатиоло и едно гостинско WC.Во станот има две инвертер клими на кој што начин е и решено греењето и ладењето.

Услови за изнајмување:
– Станотсе изнајмува на период од најмалку една година;
– закупнината се плаќа во тековниот месец најдоцна до 15ти;
– сметките за струја, интернет и вода се на товар на закупецот;
– штетите кои ке настанат одкако закупецот ке влезе во објектот се санираат на негов трошок во најбрз можен рок;

Удобности

  • 24ч контролиран влез
  • балкон / тераса
  • домофон
  • климатизирано
  • комплетно опремен
  • лифт
  • опремена кујна
  • приватно греење

Мапа

Други понуди

За продажба

50,000.00€

За издавање

150.00€
59 m² 1 Тоалет