Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продаваат нови станови во Центар (ПОРАНЕШНА ВЕТЕРИНАРНА СТАНИЦА)

ID: PP1012
Продадено/Издадено
750.00€ / m²
Површина: 92 m² Соби: 4 Тоалети: 2

Се продаваат нови станови на одлична локација на ул.Пиринска бр.11.Зградата е на само 3 минути до Трговскиот центар и 5 минути до Плоштадот во Штип.

Становите се лоцирани на шести кат, први кат и приземје.Во зградата има два лифта.Стaновите се со површина од 92m² од кои 85.5m² се простор за домување и 6.5m² тераса.
Поседуваат пространа дневна со трпезарија и кујна, две спални соби од кои едната има посебно интимно купатило, една детска соба, едно заедничко купатило и 2 тераси.

Објектот е изграден со висококвалитетни материјали и поседува:
-термоизолирана фасада со одлична звучна изолација;
-фасадна столарија од нискоемисионо стакло и пвц профил;
-ламинат прва класа;
-столарија од висок квалитет;
-два лифта

Цената за становите е 750 евра по m² на 1 кат и приземје, 800 евра по m² на 6 кат со вклучено ДДВ.

Удобности

  • 24ч контролиран влез
  • балкон / тераса
  • домофон
  • лифт
  • приватно греење

Мапа