Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
 • No categories
Archives
 

Се продава куќа во Центар на Штип

Контактирај не за цена
Површина: 202 m² Соби: 4 Тоалети: 2 Подрум: 1

Се продава куќа, деловен простор и гаража на одлична локација во строг Центар на Штип.Сите се издвоени целини на одделни имотни листови.Куќата има два влеза и се наоѓа во близина на ОУ.”Ванчо Прќе” и СОУ.Гимназија “Славчо Стојменски”, со вкупна дворна површина од 202m².Внатершноста на куќата е поделена на два спрата од по 83m², деловен простор кој има излез на главната улица и има посебен тоалет со вкупна површина од 24m² , гаража 13m² и подрум од 39m².Куќата е целосоно реновирана и влезот во сите соби е преку ходник.Поставена е нова ПВЦ столарија, парно и инсталиран систем низ цела куќа, целосно реновирани тоалети, паркет и ламинат А класа и постои можност за доградба по желба на новите сопственици.Вториот спрат има одделен надворешен влез и тераса од 17m².Одлична прилика за семеен дом со можност да живеат и две фамилии на одделни спратови, како и да биде пренаменета во студентски дом.

Постои простор за договор околу цената, можна е и замена за стан со две спални и доплата како и исплата на рати по договор со сопствениците!

Удобности

 • балкон / тераса
 • интернет / ви-фи
 • кабелска / сателитска тв
 • климатизирано
 • комплетно опремен
 • машина за перење / сушење
 • опремена кујна
 • паркинг / гаража
 • подрум
 • приватно греење

Мапа

Други понуди

За продажба

47,900.00€
97 m² 3 Соби 1 Тоалет

За издавање

1.00€
86 4 Соби 1 Тоалет