Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продава куќа во Центар

75,000.00€
Површина: 145 m² Соби: 4 Тоалети: 2

Се продава куќа на одлична локација во Центар на Штип.Куќата е лоцирана на Булевар Борис Кидрич бр.42 и е со вкупна површина од 145m², поделени на 2 спрата и поткровје.Внатрешноста содржи пространа дневна со трпезарија и кујна на двата спрата, 4 спални соби, 2 купатила на двата спрата, 1 тераса, 1 тресална и подрум.Во сите соби се влегува преку ходник.Куќата се продава целосно уредена и реновирана, има вградено ролертни, целосно опремена кујна, блиндор врата, целосно реновирани купатила, кои располагаат со нова водоводна линија.Локациски, куќата е на 5 мин од Плоштад Слобода во Штип и центарот на градот.Одлична можност за оние кои бараат голема и практична куќа, целосно опремена, по екстра цена.

Цена за куќата е 75000 евра!
Постои простор за договор!

Удобности

  • балкон / тераса
  • комплетно опремен
  • паркинг / гаража
  • подрум

Мапа

Други понуди

За продажба

56,000.00€
421 m²

За продажба

135,000.00€
143 m² 2 Соби 2 Тоалети