Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продава куќа на одлична локација во Штип

45,000.00€
Површина: 55 m² Floor Area: 101 m² Соби: 2 Тоалет: 1

Се продава куќа на одлична локација во Центар на Штип.Куќата е лоцирана на Тодор Коларов бр.44 и е со вкупна површина од 55m², целиот плац е со површина од 101m².Внатрешноста содржи дневна со трпезарија и кујна, една спална соба и купатило.Куќата се продава целосно уредена и реновирана, има вградено ролертни, целосно опремена кујна, блиндор врата, реновирано купатило, кое располага со нова водоводна линија.Локациски, куќата е на 5 мин од Плоштад Слобода во Штип и центарот на градот.

Цена за куќата е 45000 евра!
Постои простор за договор околу цената и можност за замена за стан во Центар на Штип!

Удобности

  • балкон / тераса
  • кабелска / сателитска тв
  • климатизирано
  • машина за перење / сушење
  • опремена кујна

Мапа

Други понуди

За издавање

250.00€
70 m² 3 Соби 1 Тоалет

За продажба

56,000.00€
421 m²