Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продава нова куќа во Караорман

Контактирај не за цена

Се продаваат 3 нови и целосно опремени куќи на неколку минути од Штип, одлични за живеење или да бидат користени како викендици.Куките се пространи поседува приземје и два спрата, голем двор збогатен со џакузи, базен, централно поставена фонтана и хортикултурно уредување.На приземје поседуваат гаража во која може да бидат паркирани неколку возила и има поставено врата со мотор на струја за влез во самата дворна површина како и тоалет.Има посебен влез директно до првиот спрат и пространи тераси каде е поставена одделна летна кујна целосно опремена.Влезот во сите соби е преку ходник , а внатрешноста е поделена на пространа дневна со трпезарија и кујна, 3 спални соби и излез од сите соби до тераси кои имаат одличен поглед.Поставена е нова ПВЦ столарија, парно и инсталиран систем низ цела куќа, целосно опремени тоалети, плочки А класа.

Цената е по договор на лице место!

Удобности

  • балкон / тераса
  • комплетно опремен
  • машина за перење / сушење
  • опремена кујна
  • паркинг / гаража
  • поглед кон парк
  • подрум
  • приватно греење

Мапа

Други понуди

За продажба

42,000.00€
58 3 Соби 1 Тоалет

За издавање

Контактирај не за цена
600 m²