Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продава нов стан во Центар (ПОРАНЕШНА ВЕТЕРИНАРНА СТАНИЦА)

760.00€ / m²
Површина: 88 m² Соби: 4 Тоалети: 2

Се продава нов стан на одлична локација на ул.Пиринска бр.11.Зградата е на само 3 минути до Трговскиот центар и 5 минути до Плоштадот во Штип.

Станот е лоциран на сутерен има лифт и е со површина од 88m² од кои 80.5m² се простор за домување и 7.5m² тераса.
Поседува пространа дневна со трпезарија и кујна, две спални соби од кои едната има посебно интимно купатило, една детска соба, едно заедничко купатило и 2 тераси.

Објектот е изграден со висококвалитетни материјали и поседува:
-термоизолирана фасада со одлична звучна изолација;
-фасадна столарија од нискоемисионо стакло и пвц профил;
-ламинат прва класа;
-столарија од висок квалитет;
-два лифта

Цената за станот е 760 евра по m² со вклучено ДДВ!
Има простор за договор на лице место!

Удобности

  • 24ч контролиран влез
  • балкон / тераса
  • домофон
  • лифт
  • приватно греење

Мапа

Други понуди