Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продава нов стан во Центар 74m² и гаражно место од 16m²

62,460.00€
Површина: 74 m² Соби: 3 Тоалет: 1

Одлична прилика за оние кои бараат нов стан каде наскоро ќе се вселат.Се продава нов стан на одлична локација на ул.Пиринска бр.11.Зградата е на само 3 минути до Трговскиот центар и 5 минути до Плоштадот во Штип.

Станот е лоциран шести кат во зградата има 2 лифта и е со површина од 74m².Со станот се продава и гаражно место од 16m². Станот поседува пространа дневна со трпезарија и кујна, една спални соба, една детска соба, едно заедничко купатило и 2 тераси.

Објектот е изграден со висококвалитетни материјали и поседува:
-термоизолирана фасада со одлична звучна изолација;
-фасадна столарија од нискоемисионо стакло и пвц профил;
-ламинат А класа;
-столарија од висок квалитет;
-два лифта

Цената за станот и гаражното место е 62460€
Постои простор за договор на лице место !

Удобности

  • 24ч контролиран влез
  • балкон / тераса
  • домофон
  • лифт
  • паркинг / гаража
  • приватно греење

Мапа

Други понуди

За издавање

150.00€
59 m² 1 Тоалет

За издавање

200.00€
26 m² 1 Тоалет