Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продава нов стан на одлична локација близу Центар

ID: PP1011
Продадено/Издадено
49,500.00€
Површина: 74 m² Соби: 3 Тоалет: 1

Се продава нов стан на одлична локација на ул.Пиринска бб.Зградата е во близина на маркет Супер Кит-Го поранешен Туш маркет и е на само 5 мин од Центарот на градот.

Станот е лоциран на втори спрат со површина од 74m² од кои 68m² се простор за домување и 6m² тераса.
Поседува пространа дневна со трпезарија и кујна, две спални соби и една бања.

Објектот е изграден со висококвалитетни материјали и поседува:
-термоизолирана фасада со одлична звучна изолација;
-фасадна столарија од нискоемисионо трослојно стакло и пвц профил;
-ламинат А класа;
-столарија од висок квалитет;
-преграда меѓу соби од блокови;

Цената за станот е 49500€
Има простор за договор на лице место!

Мапа

Други понуди