Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продава реновиран стан во Сењак

ID: PP1043
Продадено/Издадено
42,000.00€
Површина: 87 m² Соби: 2 Тоалет: 1

Се продава стан на одлична локација во Сењак.Станот е лоциран на 4 кат, веднаш спроти ОУ.Димитар Влахов, на улица Сремски Фронт бр.39 и е со вкупна површина од 87m², од кои 72m² се простор за домување, 9m² се тераси и 6m² подрум.Внатрешноста содржи пространа дневна со трпезарија и кујна, една спална соба, 1 купатило, остава, 1 тераса и летна кујна која може да се прегради и да добиете уште една спална соба.Во сите соби се влегува преку ходник, каде има вграден плакар.Станот има нови ПВЦ прозори, ролертни,целосно опремена кујна, блиндор врата, соларна, целосно реновирано купатило кое располага со нова водоводна линија и обновен паркет.Одлична можност за оние кои бараат голем и практичен стан по екстра цена.

Цена за станот е 42000 евра!
Постои простор за договор!

Мапа

Други понуди

За издавање

Контактирај не за цена
1550 m²

За продажба

75,000.00€
145 m² 4 Соби 2 Тоалети