Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продава одличен стан во Сењак

55,000.00€
Површина: 125 m² Соби: 3 Тоалети: 2 Подрум: 1

Се продава стан на одлична локација во Сењак.Станот е лоциран на 4 кат, веднаш до новата градинка, на улица Сајбие Демир и е со вкупна површина од 125m², од кои 110m² се простор за домување, 10m² се тераси и 5m² подрум.Внатрешноста содржи пространа дневна со трпезарија и одделна кујна, три спални соби, една остава, еден гостински тоалет и едно купатило и една тераса.Во сите соби се влегува преку ходник, каде има вграден плакар.Станот има нови ПВЦ прозори, венецијан ролертни, опремена кујна.Одлична можност за оние кои бараат голем и практичен стан по екстра цена.

Цена за станот е 55000 евра!
Постои простор за договор!

Мапа