Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продава стан во Центар на Штип

135,000.00€
Површина: 143 m² Соби: 2 Тоалети: 2

Се продава стан на одлична локација во Штип.Станот е лоциран на 4 кат, во строг Центар зграда “Црвено Црно” и е со вкупна површина од 143m².Внатрешноста содржи пространа дневна со трпезарија и кујна со одделна остава, две спални соби, гостински тоалет и купатило, остава и две тераси со одличен поглед.Во сите соби се влегува преку ходник.Едната тераса има тенда со мотор која се контролира преку дајлински контролер.Поставен е централен систем преку интеркулери за греење и ладење во целиот стан.Одлична можност за оние кои бараат голем, модерно уреден и практичен стан.

Цена за станот со уредена кујна и дневна соба е 135000 евра!
Цена за станот празен е 125000 евра!

Удобности

  • 24ч контролиран влез
  • балкон / тераса
  • домофон
  • климатизирано
  • лифт

Мапа

Други понуди

За издавање

100.00€
23 m² 1 Соба 1 Тоалет

За продажба

5,500.00€
1221 m²