Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продава стан во Центар на Штип

43,500.00€
Површина: 65 m² Тоалет: 1 Подрум: 1

Се продава стан на одлична локација во Центар на Штип.Станот е лоциран на 4 кат, на улица Борис Кидрич бр.1 и е со вкупна површина од 65m², од кои 53m² се простор за домување, 8m² се тераси, 4m² подрум.Внатрешноста содржи пространа дневна со трпезарија и одделна кујна, една спална соба, 1 купатило, остава и две тераси.Во сите соби се влегува преку ходник, и постои можност да се прегради просторот во дневната соба и да се добие уште една спална соба.Станот е реновиран, има поставено нови ПВЦ прозори, ролертни, комарници, блиндор врата, целосно реновирано купатило кое располага со нова водоводна линија.Локациски, станот е на 3 мин од Плоштад Слобода, основно училиште Ванчо Прќе.Одлична можност за оние кои бараат практичен стан, по екстра цена во центарот на градот.

Цена за станот комплет уреден е 43500 евра!
Постои простор за договор!

Удобности

  • балкон / тераса
  • климатизирано
  • подрум

Мапа

Други понуди

За продажба

45,000.00€
55 m² 1 Тоалет

За продажба

30,000.00€
295 m² 1 Тоалет