Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продава стан од 50.6m² на одлична локација !

850.00€ / m²
Површина: 51 m² Соба: 1 Тоалет: 1

Одлична прилика за оние кои бараат нов стан каде наскоро ќе се вселат.Се продава нов стан на одлична локација на ул.Пиринска бр.11.Зградата е на само 3 минути до Трговскиот центар и 5 минути до Плоштадот во Штип.

Станот е лоциран на 4 кат во зградата има 2 лифта и е со површина од 50.6m².Станот поседува пространа дневна со трпезарија и кујна, една спална соба, едно заедничко купатило и 1 тераса.

Објектот е изграден со висококвалитетни материјали и поседува:
-термоизолирана фасада со одлична звучна изолација;
-фасадна столарија од нискоемисионо стакло и пвц профил;
-ламинат А класа;
-столарија од висок квалитет;
-два лифта

Цената за станот е 850 евра по m² со вклучено ДДВ.

Удобности

  • 24ч контролиран влез
  • балкон / тераса
  • домофон

Мапа

Други понуди

За продажба

47,000.00€
70 m² 2 Соби 1 Тоалет

Реновиран стан во Центар

Христијан Карпош 42/2

За издавање