Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Стан во Центар (ПОРАНЕШНА ВЕТЕРИНАРНА СТАНИЦА)

ID: PP1002
Продадено/Издадено
65,000.00€
Површина: 77 m² Соби: 3 Тоалети: 2 Гаража: 1
Се продава нов стан на улица Пиринска бр.11 со вкупна површина од 77 m² вселив Март 2021 година.Станот е лоциран на 4 спрат во зградата има два лифта и е со југозападна ориентација со поглед кон Исарот и Градскиот стадион.
Станот е 77m² од кои 69m² се простор за домување и 8m² тераса.

Станот поседува пространа дневна со трпезарија и кујна, две спални соби , две бањи целосно опремени со санитарија.

Во станот има поставено подно греење низ целиот стан и топлотна пумпа за истото.

Удобности

  • 24ч контролиран влез
  • балкон / тераса
  • домофон
  • климатизирано
  • лифт
  • паркинг / гаража
  • приватно греење

Мапа

Други понуди

За продажба

62,475.00€
85.91 m² 3 Соби 1 Тоалет

За издавање За продажба

85 m² 3 Соби 2 Тоалети