Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продава стан во 8ми Ноември во Штип

47,900.00€
Површина: 97 m² Соби: 3 Тоалет: 1 Подрум: 1

Се продава стан на одлична локација во 8ми Ноември во Штип.Станот е лоциран на 5 кат, на улица Бул.ЈНА бр.5/18 и е со вкупна површина од 97m², од кои 86m² се простор за домување, 4m² се тераси, 7m² подрум.Внатрешноста содржи пространа дневна со трпезарија и одделна кујна, 3 спални соби, 1 купатило, и 1 тераса.Постои можност да се прегради просторот и да се добие нов распоред на станот.Станот е реновиран, има поставено нови ПВЦ прозори, блиндор врата, реновирано купатило кое располага со нова водоводна линија.Локациски, станот е на 2 мин од патеката кај река Брегалница, основно училиште Тошо Арсов и градинка.Одлична можност за оние кои бараат практичен стан, по екстра цена на одлична локација во градот.

Цена за станот е 47900 евра!

Удобности

  • балкон / тераса
  • поглед кон парк
  • подрум

Мапа

Други понуди