Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Се продаваат нови станови во Скопје

1,050.00€ / m²
Површина: 50 m² Соба: 1 Тоалет: 1

Одлична прилика за оние кои бараат нов стан каде наскоро ќе се вселат.Се продаваaт нови станови на одлична локација бул.Киро Глигоров-Скопје “Станбен Комплекс S-CUBE”.

Становите се лоцирани на 2 кат, 3 кат и 6 кат во зградата има 2 лифта и се со површина од 50m² и 58m².Становите поседуваат пространа дневна со трпезарија и кујна, една спална соба, едно заедничко купатило и 1 тераса.

Објектот е изграден со висококвалитетни материјали и поседува:
-термоизолирана фасада со одлична звучна изолација;
-фасадна столарија од нискоемисионо стакло и пвц профил;
-ламинат А класа;
-столарија од висок квалитет;
-два лифта

Цената за станот е 1050 евра по m².

Удобности

  • 24ч контролиран влез
  • домофон
  • лифт
  • паркинг / гаража

Мапа

Други понуди

За продажба

34,500.00€
380 m²

За издавање

Контактирај не за цена
3 Соби 2 Тоалети