Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Categories
  • No categories
Archives
 

Se prodava kuka vo Stip

30,000.00€
Површина: 295 m² Соби: 4 Тоалет: 1 Подрум: 1

Се продава куќа во Ново Село Штип.Куќата е лоцирана на улица “Kеј Димитар Влахов” бр.15/А.Целиот плац е со квадратура од 295m² внатрешноста е поделена на простор за домување 85m² и 37m² се тераси со одличен поглед кон река Отиња и град Штип.Куќата на прв спрат поседува пространа дневна со трпезарија и кујна, спална соба, детска соба и тоалет.На приземје има гарсоњера која не е реновирана со одделен тоалет.По договор со новите сопственици дел од мебелот може да биде оставен.Одлична прилика за нов дом по екстра цена на 3 мин од центарот на градот.

Цена за куќата и плацот 30 000 евра!
Постои простор за договор!

Удобности

  • балкон / тераса
  • климатизирано
  • опремена кујна
  • поглед кон парк

Мапа

Други понуди

1,250.00€ / m²
54 m² 1 Соба 1 Тоалет

За издавање

Контактирај не за цена
1550 m²